English | Türkçe | Chinese | Russian
Hakkımızda

Tekstil Ürünleri alanında 1975 yılından bu yana faaliyet gösteren TEDA Konfeksiyon Yan Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., dünya çapında iş ortaklıkları bulunan, sektöründe lider, global bir şirkettir. Türkiye pazarında uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 500 farklı üründen oluşan geniş ürün yelpazesi ile TEDA, iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunar. Yeni showroom ve stokları ile Türkiye’de doğrudan müşterilerine ulaşacak olan TEDA’nın Kağıthane'de kurduğu yeni tesisi içerisinde bulunan 1.200 metrekarelik tela kesim ünitesi, sektördeki teknolojik yenilikleri yansıtmaktadır. Dünyanın en önemli markalarına hitap eden, geniş ürün yelpazesi ile sektöründe farklılaşarak ön plana çıkan TEDA, Türkiye çapında profesyonel satış organizasyonu ve tüm dünyadaki yenilikleri müşterilerine çok hızlı ulaştırabilme yeteneğine sahip bir firmadır.

Güvenirliliği, bağlantı elemanlarındaki liderliği, kapsamlı kalite kontrol sistemi, dünya çapında bir satın alma ağının varlığı, müşteriye özel servis ve dağıtım hizmeti, konfeksiyon imalat aşamasında en uygun ve en doğru ürün seçiminde ilgili kişilere danışmanlık hizmeti verebilecek uzman proje danışmanlığı hizmeti, Teda'nın diğer ayırt edici özellikleri arasında yer alır.

TEDA, ürünlerindeki standart kaliteyi, Okeo-Tex Standard 100 Belgesi ile kanıtlamaktadır. Ayrıca dünya çapında işbirliği yaptığı ortaklarının hepsi ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarını korumaktadırlar.

Şirketin gelecekteki hedefi fabrika kurup üretime geçmektir.


Laboratuvar

TEDA

Sevkiyat

Sertifikalarımız